lek. med. Alicja Szychowska

Medycyna estetyczna

lek. med. Alicja Szychowska

Specjalizacje:

Medycyna Estetyczna i Medycyna Rodzinna Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, zdobyła dyplom lekarza.

Rozpoczęła swoją karierę na stażu podyplomowym, gdzie zafascynowana Medycyną Estetyczną, podjęła 2-letnie studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Dodatkowo ukończyła roczny kurs medycyny przeciwstarzeniowej. Po zakończeniu stażu podyplomowego, postanowiła podjąć specjalizację z Medycyny Rodzinnej. Aktywnie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, sympozjach i szkoleniach. Jej podejście do pacjenta opiera się na holistycznym spojrzeniu, łącząc medycynę rodzinna z medycyną estetyczną. Jest zwolenniczką profilaktyki starzenia oraz promuje naturalne i subtelne efekty zabiegów, kierując się filozofią „less is more”.

 

Doświadczenie zawodowe:

Staże i praktyki: Studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Staż podyplomowy z Medycyny Rodzinnej 2-letnie studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie Roczny kurs medycyny przeciwstarzeniowej.

 

Szkolenia i kursy:

Uczestnictwo w licznych kursach, sympozjach i szkoleniach z zakresu Medycyny Estetycznej i Medycyny Rodzinnej.