Urologia estetyczna Warszawa

Urologia estetyczna to dziedzina medycyny dotycząca męskich i damskich narządów płciowych. Do obszaru urologii estetycznej zaliczamy operacje mające na celu poprawę estetyki (wyglądu) intymnej. Jednak zabiegi wykorzystujące urologię estetyczną wykorzystuje się również w obszarach czysto medycznych np. zabieg obrzezania bądź leczenia stulejki czy plastykę napletka lub wędzidełka prącia Częstymi powodami decydowania się na przeprowadzenie operacji z zakresu urologii estetycznej jest chęć poprawy samooceny pacjenta, zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego jak również przywróceniu zdrowia i komfortu życia.

Rozpoczyna się na zebraniu wywiadu dotyczącego przebytych zabiegów, chorób przewlekłych i uczuleń. Jest to wizyta wstępna, która ma na celu odpowiednią kwalifikację pacjenta, tak by zabieg wykonać z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ważną kwestią jest by pacjent rozumiał, jak będzie wyglądał okres pozabiegowy i był na to psychicznie przygotowany. Po zabiegu może występować obrzęk, zaczerwienienie, może pojawić się krwawienie oraz ból (w zależności od wrażliwości pacjenta). Ponadto urolog rozmawia o oczekiwaniach dotyczących ostatecznego efektu i konfrontuje je z realnymi możliwościami zabiegowymi.

Zabiegi urologii estetycznej podnoszą jakość życia intymnego, a więc służą nie tylko pacjentowi, ale też jego partnerce bądź partnerowi.

Ważne!

Ze względu na bardzo intymny charakter zabiegu urologii estetycznej dbamy o to, by pacjent czuł się komfortowo i swobodnie. Zespół kliniki Modern Med dba więc o to, aby atmosfera podczas kwalifikacji i samego zabiegu nie była krępująca.

Naszym pacjentom oferujemy następujące zabiegi z zakresu urologii estetycznej:

  • operacyjne leczenie skrzywienia prącia (choroba Peyroniego)
  • plastyka wędzidełka
  • plastyka wodniaka jądra
  • plastyka napletka
  • plastyka worka mosznowego.

Cennik usług z urologii estetycznej

Zobacz

Nasi specjaliści

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Lub wypełnij formularz.

Zadzwonimy do Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Wiadomość nie została wysłana.